Adana Grundig Tv Led Değişimi ve fiyatları

Adana Grundig Tv Led Değişimi ve fiyatları

Regal Led Tv’nizde ses var görüntü yok ise arıza sebebi %98 ihtimalle Ekran panelinin içerisindeki Led  lerde sıkıntı vardır . biri yada birkaçının  arızalanmş demektir

Regal marka Led Tv lerin en çok arızalanan parçası Led Bar takımlarıdır.Ama düşük ihtimalde olsa  panel arızası .t-conboard  besleme arızasından dolayıda görüntü vermiyor  olablir.

Tv Panel  camı içerisindeki led adınlatmanın bağlantısına göre  eğer tüm ledler seri bağlı ise 1 adet led lamba bile patlasa, panel içerisindeki bağlantı seri olduğu için devre tamamlanmayacak dolayısıyla panel LED ışıkları yanmayacaktır.
Bazı  Slim tip panellerdeki kullanılan led bar ise tek veya iki parça halinde olup paralel olarak bağlı olduğundan tüm led’ler sönmez yalnızca patlak olan led lambalar söner bu da ekran panelinin görüntüsünde tamamen kayıp değil de kısmi kayıp, karanlık bölümler oluşmasına neden olur TV de yanmayan kısım karanlık olabilr.

Led Tv lerdeki Led arızasının tespiti için .Tv  içindeki led barlar .test ölçüm cihazı ile kontrol sonrası arıza tesbiti yapılır. yayın var ve ses geldiğinden eminseniz panele dışardan bir ışık tutarak panel içerisinde hafif bir görüntü görebiliyorsanız arıza %98 ihtimalle led arızasıdır. Beseleme kartı veya led drever kartından dolayı veya eş zamanlı led bar ile aynı anda arıza oluşmuş olabilir.Mertelektronik olarak arızanın tesbiti yapılmakta ve bunun bilgisi müşteriye iletilmekte.

 • TLF ..0542 359 8775
 • Servisimize Led Bar arızasıyla gelen Vestel Tv lerin Led Bar takımlarınI tamiri mümkün fakat sağlıklı olamadığı için   panel iç led bar takımların tamamını değiştiriyoruz.
  Çünkü led lambaların 3-4 yıl ömürleri olduğu için  ve ısınmadan dolayı içerindeki diğer parçalara zararı olacagından  dolayı bugün masraftan kaçınıp sağlam olduğu görülen ve değiştirilmeyen led lambalar kısa süre sonunda  daha fazla masraf çıkartabilceiğinden ücreti ilk başta yapıldığından daha pahalıya mal olacak hem de yapılan işin panele zarar verebilme ihtimali de  olduğundan.

  Led Bar değişimlerinde yan sanayi  gen marka led bar kullanılmakta 12 ay  garanti vermekteyiz. orjınal led bar lar sadece yetkili servisde bulunur .lütfen orjınalmı diye sormayın ..servis 6 ay garanti veriyor yorum size kalmış.

  Tamirini yaptığımız Televizyon markaları;

  Vestel Tv Tamircisi

   Seg Tv Tamircisi

  Hi Level Tv Tamircisi

  Regal Tv Tamircisi

  iJVC Tv Tamircisi

  Finlux Tv Tamircisi

   Samsung Tv Tamircisii 

 • LG Tv Tamircisi

  Philips Tv Tamircisi

   Panasonic Tv Tamircisi

   Beko Tv Tamircisi

   Arçelik Tv Tamircisi

   Grundig Tv Tamircisi

   Toshiba Tv Tamircisi

   Sony Tv Tamircisi

  Sunny Tv Tamircisi

  Axen Tv Tamircisi

   Woon Tv Tamircisi

  İLETİŞİM

 • Ana Sayfa
 • İLETİŞİM
 •  TELEFON

 • 0322 235 7979
 • 0538 933 8773
 • 0542 359 8775
 • Hafta İçi : 09:00 / 19:00

  Hafta Sonu : 09:00 / 19:00

 •  E-POSTA

  eroltas1973@hotmail.com

   ADRES

  Toros Mah. Mehmet Kartal blv. üzeri Ozan2 Apt 13/a Çukurova /Adana

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 16 + 2 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım